RN73H2BTTD2180B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2180B25
JLCPCB Part #
C3995339
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS