RN73H2ETTD4120B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4120B10
JLCPCB Part #
C4339288
Description
250mW 412Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS