CRGH0805F866R
MFR.Part #
CRGH0805F866R
JLCPCB Part #
C4086435
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS