RN73R1JTTD5690A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD5690A05
JLCPCB Part #
C4102820
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS