HV732ATTD1694F
MFR.Part #
HV732ATTD1694F
JLCPCB Part #
C3945785
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS