RN73R2BTTD1103B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1103B05
JLCPCB Part #
C4203183
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS