HV732BRTTD6043F
MFR.Part #
HV732BRTTD6043F
JLCPCB Part #
C7206096
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS