RN731JTTD1721F100
MFR.Part #
RN731JTTD1721F100
JLCPCB Part #
C4002388
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS