HV732ATTD1583D
MFR.Part #
HV732ATTD1583D
JLCPCB Part #
C4264095
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS