ESR10EZPF8451
MFR.Part #
ESR10EZPF8451
JLCPCB Part #
C2107154
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS