RN73H1JTTD3740B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3740B10
JLCPCB Part #
C4169032
Description
100mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS