HV732ATTD1583F
MFR.Part #
HV732ATTD1583F
JLCPCB Part #
C4176963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS