HV732ATTD155G
MFR.Part #
HV732ATTD155G
JLCPCB Part #
C4232571
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS