HV732ATTD185G
MFR.Part #
HV732ATTD185G
JLCPCB Part #
C4028986
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS