HV732ATTD515G
MFR.Part #
HV732ATTD515G
JLCPCB Part #
C4247890
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS