RN73H1ETTP7590D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7590D25
JLCPCB Part #
C2513014
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS