SG73P1ETTP6R8J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP6R8J
JLCPCB Part #
C4219001
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS