HV732ARTTD5103F
MFR.Part #
HV732ARTTD5103F
JLCPCB Part #
C5654887
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS