HV732ARTTD5103D
MFR.Part #
HV732ARTTD5103D
JLCPCB Part #
C6576388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS