RN73H2BTTD3921D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3921D10
JLCPCB Part #
C2562042
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS