HV732ARTTD5113F
MFR.Part #
HV732ARTTD5113F
JLCPCB Part #
C6967359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS