HV732ARTTD2103F
MFR.Part #
HV732ARTTD2103F
JLCPCB Part #
C7205972
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS