SLR1TTE9R09F
MFR.Part #
SLR1TTE9R09F
JLCPCB Part #
C3977108
Description
-55℃~+180℃ 1W 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS