ERA-6AED334V
MFR.Part #
ERA-6AED334V
JLCPCB Part #
C2092386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS