SG73S1ETTP563G
MFR.Part #
SG73S1ETTP563G
JLCPCB Part #
C3989059
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS