WK73R1ETTP2052F
MFR.Part #
WK73R1ETTP2052F
JLCPCB Part #
C4192685
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS