HV731JRTTD4123F
MFR.Part #
HV731JRTTD4123F
JLCPCB Part #
C6576278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS