RK73H3ATTE4531F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4531F
JLCPCB Part #
C2582014
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS