RN73H2ETTD1761B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1761B50
JLCPCB Part #
C4087152
Description
1.76kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS