RN73R2ETTD4120D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4120D100
JLCPCB Part #
C2611979
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS