CFS1/2CT52R390J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CFS1/2CT52R390J
JLCPCB Part #
C2613336
Package
Plugin,D2.8xL6.3mm
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 39Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS