RN73R1JTTD5901A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD5901A05
JLCPCB Part #
C4163446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS