RK73H2ATTD13R3D
MFR.Part #
RK73H2ATTD13R3D
JLCPCB Part #
C2577176
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS