CFS1/2CT52R100J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R100J
JLCPCB Part #
C2613327
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS