SG73S2E1RTTD30R1F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD30R1F
JLCPCB Part #
C6296483
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS