RK73G2BRTTD5102D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD5102D
JLCPCB Part #
C5874795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS