RK73G2BRTTD8453C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8453C
JLCPCB Part #
C7340730
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS