RK73H2BRTTD9311D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9311D
JLCPCB Part #
C6270708
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS