CF1/4CT52R751J
MFR.Part #
CF1/4CT52R751J
JLCPCB Part #
C2613144
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 750Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS