CF1/4CT52R151J
MFR.Part #
CF1/4CT52R151J
JLCPCB Part #
C2613174
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 150Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS