RN73R2ETTD4993A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4993A10
JLCPCB Part #
C3950833
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS