RN731JTTD3202F25
MFR.Part #
RN731JTTD3202F25
JLCPCB Part #
C3954239
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS