STKT2W331M3030
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
STKT2W331M3030
JLCPCB Part #
C668509
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 330uF 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS