Y5V103M2KV16CC0204
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
Y5V103M2KV16CC0204
JLCPCB Part #
C2887267
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 2kV 7.5mm SL ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS