MMK333J3AD3AJ208G0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK333J3AD3AJ208G0
JLCPCB Part #
C468299
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 33nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS