MMK683J3AE4KN208G0
MFR.Part #
MMK683J3AE4KN208G0
JLCPCB Part #
C504234
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 68nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS