MPE104J100V82CL0014
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPE104J100V82CL0014
JLCPCB Part #
C2803194
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V 100nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS