AJKF222M2FF7250A075E
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
AJKF222M2FF7250A075E
JLCPCB Part #
C2766213
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 300V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS