LNH450M397T402S1EA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
LNH450M397T402S1EA
JLCPCB Part #
C51889880
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+125℃ 1.64A@120Hz 10mm 35mm 390uF 4000hrs@125℃ 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS