MMK102J2JB3KN206G0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK102J2JB3KN206G0
JLCPCB Part #
C2998024
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS